Publications Office of the EU
Franza-Fondettes: Pakketti tas-softwer għall-kontabbiltà tal-ħinijiet tax-xogħol u r-riżorsi umani - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Fondettes: Pakketti tas-softwer għall-kontabbiltà tal-ħinijiet tax-xogħol u r-riżorsi umani

  • Ippubblikat
    26/07/2018
  • Skadenza
    24/09/2018
  • Aġġudikat
    12/03/2019
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SDIS 37
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Post tax-xerrej
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48450000 Pakketti tas-softwer għall-kontabbiltà tal-ħinijiet tax-xogħol u r-riżorsi umani
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
335,703.04 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018/10
Deskrizzjoni

La fourniture de la solution ainsi que les prestations d'installation et de mise en œuvre, la garantie d'1 an à l'issue de l'admission définitive de la solution, une maintenance corrective et évolutive, technologique et réglementaire.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.info/acheteur/sdis37/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.