Publications Office of the EU
Spikes iżolanti biex jiġi evitat il-ħatt l-art tal-għasafar fuq l-infrastruttura tal-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Spikes iżolanti biex jiġi evitat il-ħatt l-art tal-għasafar fuq l-infrastruttura tal-elettriku

  • Ippubblikat
    12/08/2025
  • Skadenza
    05/09/2025
  • Ikkanċellat
    27/11/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31650000 Apparat ta' l-insulazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
104,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
43-M-345/25
Deskrizzjoni

Spikes iżolanti biex jiġi evitat il-ħatt l-art tal-għasafar fuq l-infrastruttura tal-elettriku

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/09/2025 10:00
Metodu tal-għoti
Cijena ponude
Valur stmat
104,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.