Publications Office of the EU
in-Netherlands-Duiven: Servizzi tal-kafetterija u ta’ l-ikel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

in-Netherlands-Duiven: Servizzi tal-kafetterija u ta’ l-ikel

  • Ippubblikat
    02/10/2018
  • Skadenza
    07/11/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    07/11/2018
  • Aġġudikat
    12/03/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
RID de Liemers namens de gemeente Zevenaar
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55500000 Servizzi tal-kafetterija u ta’ l-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Z/16/254492
Deskrizzjoni

De Opdrachtgever van deze aanbesteding is de gemeente Zevenaar.
Middels een openbare aanbesteding wordt de horeca in HAL12 door de gemeente Zevenaar aanbesteed aan een horeca-exploitant. De exploitant gaat een concessieovereenkomst aan voor 5 jaar en verbindt zich aan een aantal inhoudelijke en financiële afspraken inzake de exploitatie van de horeca. De exploitatie bestaat uit drie hoofdelementen: de dagelijkse exploitatie van een brasserie, het verzorgen van catering voor de gemeente Zevenaar en gebruikers van HAL12 en de exploitatie van horeca rondom diverse activiteiten in HAL12. De exploitant krijgt het exclusieve recht van exploitatie voor horeca in HAL12. De gemeente stelt ruimtes, groot inventaris en groot (horeca)apparatuur ter beschikking. Voor de concessie en het ter beschikking stellen van ruimtes, inventaris en (horeca)apparatuur vraagt de gemeente een afdracht aan de exploitant.
Alle informatie treft u aan in de vragenlijsten.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: RID de Liemers namens de gemeente Zevenaar
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 51459361
Indirizz postali: Kon Willem-Alexanderpln 16921 ES Duiven
Belt: Duiven
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 6921 ES
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Saskia Kloet
Indirizz prinċipali: http://www.riddeliemers.nl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/11/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

55500000 - Servizzi tal-kafetterija u ta’ l-ikel

55300000 - Servizzi ta’ resturanti u tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel

92000000 - Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi

92600000 - Servizzi sportivi

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
0.01 EUR
Valur kuntrattwali finali
1.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Horeca HAL12
Indirizz postali:
Belt: Zevenaar
Kodiċi postali:
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.