Publications Office of the EU
l-Isvezja-Kiruna: Rinnovament ta' bini abbandunat - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Kiruna: Rinnovament ta' bini abbandunat

  • Ippubblikat
    21/02/2018
  • Skadenza
    12/04/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    13/04/2018
  • Aġġudikat
    23/04/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Kirunabostäder Aktiebolag
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45262690 Rinnovament ta' bini abbandunat
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
38,282,600.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018/5
Deskrizzjoni

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/04/2018 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
38,282,600.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Personalbolaget i Kiruna AB
Indirizz postali: Arent Grapegatan 31 D
Belt: Kiruna
Kodiċi postali: 981 32
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.