Publications Office of the EU
RO-Galati: Ossiġenu - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Galati: Ossiġenu

  • Ippubblikat
    11/07/2012
  • Skadenza
    21/08/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    22/08/2012
  • Aġġudikat
    05/11/2012
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta "Sfantul Apostol Andrei"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO224 Galaţi
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
24111900 Ossiġenu
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,286,360.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,813,320.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Acord cdru de furnizare oxigen medical.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/08/2012 18:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,286,360.00 RON
Valur kuntrattwali finali
1,813,320.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Linde Gaz Romania SRL
Indirizz postali: str. Avram Imbroane, nr. 9
Belt: Timisoara
Kodiċi postali: 300136
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.