Publications Office of the EU
Għoti dirett ta’ kuntratti għall-forniment ta’ Akkomodazzjoni u servizzi anċillari għar-refuġjati li jaslu fl-Irlanda bħala riżultat tal-kunflitt Ukren - Q4 2023 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Għoti dirett ta’ kuntratti għall-forniment ta’ Akkomodazzjoni u servizzi anċillari għar-refuġjati li jaslu fl-Irlanda bħala riżultat tal-kunflitt Ukren - Q4 2023

  • Aġġudikat
    09/09/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Department of Children, Equality, Disability, Integration and Youth
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: IE061 Dublin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55110000 Servizzi ta' akkomodazzjoni f'lukandi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
837,675.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Ukraine Q4 2023
Deskrizzjoni

Is-servizzi li huma soġġetti għal dawn il-kuntratti huma Akkomodazzjoni u servizzi anċillari għar-refuġjati li jaslu fl-Irlanda bħala riżultat tal-kunflitt Ukren jinkludu: • Servizzi ta' catering • Tindif, • faċilitajiet għall-ħasil tal-ħwejjeġ; • Il-forniment ta’ ċerti oġġetti tal-konsum; • Servizzi ta' sigurtà

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
837,675.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Gormanstown Park Ltd.
Indirizz postali:
Belt: Tipperary
Kodiċi postali: Tipperary
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.