Publications Office of the EU
Franza-Malakoff: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-pagi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Malakoff: Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-pagi

  • Ippubblikat
    11/01/2023
  • Skadenza
    06/02/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    06/02/2023
  • Aġġudikat
    05/04/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
institut national de la consommation
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79211110 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-pagi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
164,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
INC 2023-021
Deskrizzjoni

réalisation d'études qualitatives d'évaluation d'émissions radio ou vidéo pour l'institut National de la Consommation

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2152542&orgAcronyme=a4n
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/02/2023 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
164,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: viavoice
Indirizz postali: 9, rue Huysmans
Belt: Paris
Kodiċi postali: 75006
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.