Publications Office of the EU
il-Polonja-Krakovja: Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Krakovja: Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif

  • Ippubblikat
    13/05/2019
  • Skadenza
    13/06/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    13/06/2019
  • Aġġudikat
    08/08/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Rejonowy Zarząd Infrastruktury
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL22A Katowicki
Post tax-xerrej
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39000000 Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
77,759.45 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
24/2019/ZP
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:
— wzór umowy,
— opis przedmiotu zamówienia,
— druk „Oferta cenowa”,
— dokument gwarancyjny,
— wzór protokołu przyjęcia – przekazania,
— wykaz miejsc dostawy sprzętu,
— wzór karty wyrobu.
Ww. dokumenty stanowią załączniki do SIWZ i są jej integralną częścią.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/06/2019 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
77,759.45 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Salon Meblowy Cadabra Tomasz Przybył
Indirizz postali: ul. Poznańska 69
Belt: Ostrów Wielkopolski
Kodiċi postali: 63-400
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.