Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Frankfurt am Main: Apparati ta' l-ispektrografija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Frankfurt am Main: Apparati ta' l-ispektrografija

  • Aġġudikat
    22/12/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Der Kanzler der Johann Wolfgang Goethe-Universität, Bereich Finanzen und Controlling, Einkaufsmanagement
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33114000 Apparati ta' l-ispektrografija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
631,922.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
631,922.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
9.41.16 VgV EM1-FB14-04-21ABek
Deskrizzjoni

Vergebener Auftrag über die Aufrüstung einer Spektrometerkonsole Avance III 950 (HH001506) auf Avance NEO mit Kryo-Probenkopf.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
631,922.00
Valur kuntrattwali finali
631,922.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Bruker BioSpin GmbH
Indirizz postali: Rudolf-Plank-Str. 23
Belt: Ettlingen
Kodiċi postali: 76275
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.