Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Rostock: Xogħol tat-tikħil - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Rostock: Xogħol tat-tikħil

  • Ippubblikat
    11/05/2013
  • Skadenza
    09/07/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    09/07/2013
  • Aġġudikat
    20/08/2013
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Betrieb für Bau und Liegenschaften Mecklenburg-Vorpommern (BBL M-V), Zentrale Vergabestelle (ZVS)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE80M Nordwestmecklenburg
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45410000 Xogħol tat-tikħil
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
SN-B1402-10540-13E0085S-07
Deskrizzjoni

Schloss Bothmer ist die größte barocke Schlossanlage in Mecklenburg-Vorpommern. Der gesamte Schlosskomplex steht unter Denkmalschutz.
Historische Bauteile und Materialien dürfen nicht verändert oder entfernt werden. Notwendige Befestigungen an der Fassade sind im Detail mit dem Bauherrn abzustimmen. Die Sanierung der Schlossanlage ist in mehrere Realisierungsabschnitte aufgeteilt. Die o. a. Leistung ist Bestandteil des 3. Realisierungsabschnitts/1. Bauabschnitt
Die Stuckarbeiten werden in 2 Abschnitten durchgeführt.
1. Ausbau und Sicherung der Stuckgesimse in Vorbereitung zu den Zimmerarbeiten Haus 3.
2. Einbau Stuckgesimse nach der Sanierung der Dachtragkonstruktion Haus 3.
Eine Besichtigung der Stuckgesimse vor Ort wird empfohlen.
Bei Fragen steht Ihnen der verantwortliche Restaurator zur Verfügung.
Ausbau Stuck: 30.9.2013 bis 28.10.2013.
Einbau Stuck: 26.2.2014 bis 25.3.2014.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/07/2013 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GUSE Stuck- u. Restaurierungswerkstätten
Indirizz postali: Fritz-Reuter-Straße 60
Belt: Schwerin
Kodiċi postali: 19053
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.