Publications Office of the EU
Spanja-Leganés: Servizzi ta' l-edukazzjoni ta' qabel l-iskola formali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Spanja-Leganés: Servizzi ta' l-edukazzjoni ta' qabel l-iskola formali

  • Ippubblikat
    13/11/2023
  • Skadenza
    19/12/2023
  • Aġġudikat
    18/09/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80110000 Servizzi ta' l-edukazzjoni ta' qabel l-iskola formali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,382,271.30 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,160,295.10 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
0153/2022
Deskrizzjoni

Servizz Edukattiv tal-Ewwel Passi tal-Iskola Bikrija tat-Tfal

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P2807400C
Indirizz postali: Plaza Mayor
Belt: Leganés
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28911
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Indirizz prinċipali: https://contrataciondelestado.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

80110000 - Servizzi ta' l-edukazzjoni ta' qabel l-iskola formali

85000000 - Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali

85300000 - Servizzi ta' xogħol soċjali u dawk relatati

85310000 - Servizzi ta' xogħol soċjali

Metodu tal-għoti
Not applicable
Valur stmat
2,382,271.30 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,160,295.10 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: BABYTECA SL
Indirizz postali:
Belt: LEGANES
Kodiċi postali: 28919
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.