Publications Office of the EU
il-Polonja-Sulejów: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Sulejów: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart

  • Ippubblikat
    16/06/2021
  • Skadenza
    29/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    29/06/2021
  • Aġġudikat
    02/08/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gmina Sulejów
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,071,040.16 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,237,920.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
IZP.ZP.271.8.2021
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w szacunkowej ilości 4.800 Mg ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie gminy Sulejów, z wyłączeniem terenu obejmującego domki letniskowe tzw. JOR-POLANA.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Gmina Sulejów
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 590648327
Indirizz postali: Konecka 42
Belt: Sulejów
Kodiċi NUTS: PL713
Kodiċi postali: 97-330
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Izabela Dróżdż
Indirizz prinċipali: https://sulejow.biuletyn.net/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/06/2021 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
5,071,040.16 PLN
Valur kuntrattwali finali
4,237,920.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: JUKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Indirizz postali:
Belt: Piotrkó Trybunalski
Kodiċi postali: 97-300
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.