Publications Office of the EU
Servizzi ta’ kurrier il- - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizzi ta’ kurrier il-

  • Aġġudikat
    05/01/2024
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
AQUON
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
64100000 Servizzi postali u tal-kurrier
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
770,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Il-Ftehim attwali għas-Servizzi tal-Kurrier (trasport refriġerat) jiskadi b’effett mill-31 ta’ Diċembru 2023. Għal din ir-raġuni, qed titqiegħed offerta ġdida fis-suq. Il-kuntratt għandu jikkonsisti mill-elementi li ġejjin: — Il-ġbir ta’ kampjuni mill-unitajiet tat-tkessiħ fis-siti kkonċernati; — Trasport imkessaħ ta’ kampjuni bejn id-diversi siti ta’ AQUON; — It-treġġigħ lura tal-kampjuni fl-unitajiet tat-tkessiħ fis-sit tar-riċeviment; — Kunsinna ta’ imballaġġi vojta lill-klijenti ta’ AQUON. Id-depożitu jittieħed minn wieħed mis-siti AQUON; — Kunsinna lid-diversi fornituri. L-awtorità kontraenti għandha l-intenzjoni li tagħti fuq il-bażi tal-aħjar PKV, bl-aspett tal-kwalità jqis 40 % u l-prezz għal 60 %. Beħsiebha tikkonkludi ftehim ma’ fornitur wieħed, b’tul ta’ żmien ta’ 4 snin + 2 x għażla ta’ estensjoni ta’ 1 snin. Tul ta’ żmien totali massimu ta’ 6 snin. Tista’ tikkonsulta l-Gwida għall-Offerti għal aktar informazzjoni dwar il-kuntratt u l-proċedura. L-istima hija ta’ madwar EUR 1.232.000 eskluża l-VAT għall-perjodu kollu tal-kuntratt ta’ 6 snin.
il-

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

64100000 - Servizzi postali u tal-kurrier

90000000 - Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali

64120000 - Servizzi tal-kurriera

90500000 - Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart

Metodu tal-għoti
Kwaliteit
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
770,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Schotpoort Connect B.V.
Indirizz postali:
Belt: EERBEEK
Kodiċi postali: 6961EG
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.