Publications Office of the EU
Spanja-Barċellona: Servizzi ta' xogħol soċjali bl-akkomodazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Barċellona: Servizzi ta' xogħol soċjali bl-akkomodazzjoni

  • Imħabbar
    15/07/2019
  • Pubblikazzjoni stmata
    06/09/2019
  • Ippubblikat
    18/11/2020
  • Skadenza
    30/11/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    07/12/2020
  • Aġġudikat
    04/02/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Institut Municipal de Serveis Socials
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES511 Barcelona
Post tax-xerrej
NUTS code: ES511 Barcelona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85311000 Servizzi ta' xogħol soċjali bl-akkomodazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,219,344.76 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,528,241.66 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20190336
Deskrizzjoni

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Institut Municipal de Serveis Socials
Indirizz postali: C/ València, 344
Belt: Barcelona
Kodiċi NUTS: ES511
Kodiċi postali: 08009
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/12/2020 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
5,219,344.76 EUR
Valur kuntrattwali finali
2,528,241.66 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Indirizz postali:
Belt: Barcelona
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.