Publications Office of the EU
Franza-Brest: Servizzi topografiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Brest: Servizzi topografiċi

  • Ippubblikat
    10/09/2014
  • Skadenza
    27/10/2014
  • Aġġudikat
    19/03/2015
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ESID de Brest
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRH02 Finistère
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71351810 Servizzi topografiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
345,075.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
14084
Deskrizzjoni

Marché à bons de commande pour la réalisation de détection et de géolocalisation des réseaux pour investigations complémentaires avant travaux et récolement après travaux, dans les départements 22, 29 et 56.
Dans le cadre de la sécurisation des travaux à proximité des réseaux souterrains et au regard des obligations de l'ESID de Brest de mener des investigations complémentaires dès la phase d'étude mais aussi pour assurer l'enrichissement du référentiel graphique des modifications apportées aux différents réseaux suite à des travaux, la présente consultation a pour objet de réaliser des campagnes de reconnaissance, d'identification, de positionnement planimétrique et altimétrique et de marquage/piquetage de réseaux souterrains existants par des techniques non intrusives.
Le marché ne comporte pas de montant minimum. Le montant maximum est quant à lui fixé à 1 000 000 HT sur 4 ans. Le seuil maximum par bon de commande est fixé à 25 000 HT. Au-delà, l'administration recourra à une mise en concurrence.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
345,075.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Adre et Barraud Guillemet
Indirizz postali: 6 rue de la Tour d'Auvergne
Belt: Nantes
Kodiċi postali: 44200
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.