Publications Office of the EU
Spanja-Pozuelo de Alarcón: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Pozuelo de Alarcón: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

  • Ippubblikat
    22/02/2022
  • Skadenza
    24/03/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    28/03/2022
  • Aġġudikat
    28/04/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dirección de Compras de la Corporación de Radio y Televisión Española S.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,017,264.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,016,748.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
S-00542-2022
Deskrizzjoni

Acuerdo suscripción Licencias ADOBE (2022-2025)

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Dirección de Compras de la Corporación de Radio y Televisión Española S.A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: A84818558
Indirizz postali: Avda. Radiotelevisión, 4
Belt: Pozuelo de Alarcón
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28223
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Dirección de Compras de la Corporación de Radio y Televisión Española S.A.
Indirizz prinċipali: https://licitaciones.rtve.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/03/2022 08:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,017,264.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,016,748.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: TANGRAM SOLUTIONS, S.L.
Indirizz postali: C/ Rinsares, 9
Belt: Villaviciosa de Odón
Kodiċi postali: 28670
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.