Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bukarest: Partijiet minn teffiegħa tar-rokits - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Bukarest: Partijiet minn teffiegħa tar-rokits

  • Aġġudikat
    05/09/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului Național Antigrindină și de Creștere a Precipitațiilor
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO316 Prahova
Post tax-xerrej
NUTS code: RO321 Bucureşti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
35342000 Partijiet minn teffiegħa tar-rokits
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,190,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,183,520.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
34138203 / 2019 / 13
Deskrizzjoni

Obiectul contractului îl reprezintă producerea și furnizarea instalațiilor de lansare a rachetelor necesare combaterii căderilor de grindină, utilizate în activitatea de intervenții active în atmosferă în cadrul Sistemului Național Antigrindină și de Creștere a Precipitațiilor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,190,000.00
Valur kuntrattwali finali
2,183,520.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Electromecanica Ploiești S.A.
Indirizz postali: Șoseaua Ploiești-Târgoviște km 8
Belt: Ploiești
Kodiċi postali: 100590
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.