Publications Office of the EU
Il-konklużjoni tal-Ftehim Qafas għall-provvista ta’ azzar korrugat, xibka wweldjata u azzar irrumblat fil-Komunità Awtonoma ta’ Murcia, fil-qafas tal-Pjan għall-Irkupru, it-Trasformazzjoni u r-Reżiljenza ffinanzjat mill-Unjoni Ewropea – NextGenerationEU, u ordnijiet oħra. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-konklużjoni tal-Ftehim Qafas għall-provvista ta’ azzar korrugat, xibka wweldjata u azzar irrumblat fil-Komunità Awtonoma ta’ Murcia, fil-qafas tal-Pjan għall-Irkupru, it-Trasformazzjoni u r-Reżiljenza ffinanzjat mill-Unjoni Ewropea – NextGenerationEU, u ordnijiet oħra.

  • Ippubblikat
    27/10/2025
  • Skadenza
    11/11/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    14/11/2025
  • Aġġudikat
    23/01/2026
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
14622000 Azzar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
TSA0081784
Deskrizzjoni

Il-konklużjoni tal-Ftehim Qafas għall-provvista ta’ azzar korrugat, xibka wweldjata u azzar irrumblat fil-Komunità Awtonoma ta’ Murcia, fil-qafas tal-Pjan għall-Irkupru, it-Trasformazzjoni u r-Reżiljenza ffinanzjat mill-Unjoni Ewropea – NextGenerationEU, u ordnijiet oħra.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/11/2025 14:30
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Precio.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 100
Valur stmat
2,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Indirizz postali:
Belt: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Kodiċi postali: 41300
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Indirizz postali:
Belt: Olula Del Río
Kodiċi postali: 04860
Pajjiż:
Isem uffiċjali: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Indirizz postali:
Belt: Zamora
Kodiċi postali: 49023
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Ilitragua sl
Indirizz postali:
Belt: Elche
Kodiċi postali: 03292
Pajjiż:
Isem uffiċjali: PERFILES Y PLACAS S.L.
Indirizz postali:
Belt: SEVILLA
Kodiċi postali: 41092
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.