Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Pardubice: Unità elettro-kirurġika - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Pardubice: Unità elettro-kirurġika

  • Ippubblikat
    22/08/2022
  • Skadenza
    04/01/2023
  • Aġġudikat
    29/06/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33161000 Unità elettro-kirurġika
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
25,396,260.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
19,560,163.00 CZK
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektrochirurgických generátorů I. typu a elektrochirurgických generátorů II. typu do Pardubické nemocnice. Součástí předmětu plnění jsou dodávky spotřebního materiálu po dobu 8 let.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/profile_display_1965.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.