Publications Office of the EU
Spanja-Los Majuelos: Elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Los Majuelos: Elettriku

  • Ippubblikat
    06/12/2019
  • Skadenza
    14/01/2020
  • Aġġudikat
    29/01/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gestión Insular para el Deporte, la Cultura y el Ocio, S. A. (IDECO, S. A.)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES70 Canarias
Post tax-xerrej
NUTS code: ES70 Canarias
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09310000 Elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
483,480.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
483,480.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
1067/2019
Deskrizzjoni

El objeto del contrato será el suministro de energía eléctrica en los centros gestionados por IDECO, S. A.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Gestión Insular para el Deporte, la Cultura y el Ocio, S. A. (IDECO, S. A.)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: A38615191
Indirizz postali: C/ Mercedes, s/n
Belt: Los Majuelos (La Laguna)
Kodiċi NUTS: ES70
Kodiċi postali: 38108
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Gestión Insular para el Deporte, la Cultura y el Ocio, S. A. (IDECO, S. A.)
Indirizz prinċipali: http://www.idecogestion.net/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
483,480.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
483,480.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Aura Energía, S. L.
Indirizz postali: Avenida Barcelona, 109, 3.ª planta
Belt: Barcelona
Kodiċi postali: 08970
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.