Publications Office of the EU
Konsolidazzjoni kumplessa tal-art f'k.ú. Metylovice 2 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Konsolidazzjoni kumplessa tal-art f'k.ú. Metylovice 2

  • Ippubblikat
    30/06/2023
  • Skadenza
    31/07/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    31/07/2023
  • Aġġudikat
    18/08/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Moravskoslezský kraj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
SP7060/2023-571101
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratt ta’ servizz pubbliku ta’ hawn fuq huwa l-elaborazzjoni tad-disinn KoPÚ inklużi x-xogħlijiet ġeodetiċi meħtieġa fil-klassi ta’ preċiżjoni maħsuba għat-tiġdid tar-reġistru tal-artijiet bid-Digriet Nru 357/2013 Coll. Il-proposta KoPÚ ser tiġi abbozzata b'tali mod li tkun tista' tiddaħħal fir-reġistru tal-artijiet. Il-ħidma se sservi bħala bażi għad-deċiżjoni tal-Uffiċċju tal-Artijiet dwar l-approvazzjoni tal-proposta dwar il-konsolidazzjoni tal-art u d-deċiżjoni dwar l-iskambju jew it-trasferiment tad-drittijiet tas-sjieda. L-abbozz tal-CoPÚ se jitfassal skont tqassim aktar dettaljat, li jikkorrispondi eżattament għar-rekwiżiti stabbiliti fid-Digriet Nru 13/2014 dwar il-proċedura għall-konsolidazzjoni tal-art u r-rekwiżiti għat-tfassil tal-konsolidazzjoni tal-art.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://zakazky.spucr.cz/vz00043312
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/07/2023 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GEOS SILESIA s r.o.
Indirizz postali: Hradecká 668/1
Belt: Opava
Kodiċi postali: 74601
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.