Publications Office of the EU
l-Awstrija-St. Pölten: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Awstrija-St. Pölten: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni

  • Ippubblikat
    24/02/2020
  • Skadenza
    17/04/2020
  • Aġġudikat
    09/02/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Land Niederösterreich, p. A. Amt der NÖ-Landesregierung, Abteilung Landeskliniken und Landesbetreuungszentren
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Post tax-xerrej
NUTS code: AT Österreich
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,531,777.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Offener 2-stufiger Wettbewerb mit EU-weiter Bekanntmachung im Oberschwellenbereich für die Vergabe von Generalplanungs-, Generalbauaufsichts- und anteiligen Projektsteuerungsleistungen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://noe.vemap.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,531,777.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Atelier Thomas Pucher ZT GmbH
Indirizz postali:
Belt: Graz
Kodiċi postali:
Pajjiż: AUT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.