Publications Office of the EU
is-Slovakkja-Vysoké Tatry: Gass naturali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

is-Slovakkja-Vysoké Tatry: Gass naturali

  • Ippubblikat
    07/08/2020
  • Skadenza
    09/09/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    09/09/2020
  • Aġġudikat
    16/12/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09123000 Gass naturali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
377,454.52 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
355,412.80 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
92020
Deskrizzjoni

Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu do odberných miest verejného obstarávateľa.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 00227811
Indirizz postali: Vyšné Hágy 10
Belt: Vysoké Tatry
Kodiċi NUTS: SK041
Kodiċi postali: 059 84
Pajjiż: SVK
Persuna ta' kuntatt: Róbert Pastrnák
Indirizz prinċipali: http://www.hagy.sk
Elettronika permezz ta’:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/427506
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/09/2020 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
377,454.52 EUR
Valur kuntrattwali finali
355,412.80 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Indirizz postali: Mlynské nivy 44/a
Belt: Bratislava
Kodiċi postali: 825 11
Pajjiż: SVK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.