Publications Office of the EU
Terrazzo screed — Università tax-Xjenzi Applikati Vorarlberg, Achstraße 1 — Estensjoni u arranġament mill-ġdid - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Terrazzo screed — Università tax-Xjenzi Applikati Vorarlberg, Achstraße 1 — Estensjoni u arranġament mill-ġdid

  • Aġġudikat
    11/04/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Land Vorarlberg
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: AT342 Rheintal-Bodenseegebiet
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45262320 Xogħlijiet tal-qsim tal-ħitan bil-lastli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
840,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
23.0839.01
Deskrizzjoni

Terrazzo screed — Università tax-Xjenzi Applikati Vorarlberg, Achstraße 1 — Estensjoni u arranġament mill-ġdid

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Verlängerung der Gewährleistung
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Umweltgerechtigkeit / Zertifizierung des Bieters
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Preis
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 94
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Verlängerung der Gewährleistung
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Umweltgerechtigkeit / Zertifizierung des Bieters
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Preis
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 94
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
840,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Küng Bodenbau GmbH
Indirizz postali:
Belt: Thüringen
Kodiċi postali:
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.