Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Osterburken: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel sekondarji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Osterburken: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel sekondarji

  • Imħabbar
    08/12/2015
  • Ippubblikat
    02/02/2016
  • Skadenza
    26/02/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    26/02/2016
  • Aġġudikat
    14/03/2016
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Osterburken
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE127 Neckar-Odenwald-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45214220 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel sekondarji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
55,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
61,586.41 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
221.21 Neubau Realschule
Deskrizzjoni

115 m² Glasfassade in Pfosten-Riegel-Bauweise aus Stahl.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/02/2016 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
55,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
61,586.41 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Fischer Glasbau GmbH
Indirizz postali: Im Brühl 58
Belt: Lauffen am Neckar
Kodiċi postali: 74348
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.