Publications Office of the EU
UK-Ebbw Vale: Rimi u trattament ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Ebbw Vale: Rimi u trattament ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    27/09/2012
  • Skadenza
    05/11/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    05/11/2012
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Blaenau Gwent County Borough Council
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,000,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
HOV/IOWTS/7612/2013
Deskrizzjoni

Interim Organic (Food & Green) Waste Treatment Services on behalf of Blaenau Gwent & Torfaen Councils.
Blaenau Gwent County Borough Council (BGCBC) and Torfaen County Borough Council (TCBC) require an arrangement to be delivered by a service provider for the treatment/processing/disposal and transportation of its organic (Food & Green) waste.
Tenderers are invited to submit offers for Lot One – Food Waste treatment and / or.
Lot Two – Green Waste treatment.
Tender prices, rates and any reference to costs shall be in pounds sterling.
It is the intention to award a contract for the following periods:
Blaenau Gwent: A period of 14 months until the 31.3.2014, with an option for the Authority to extend for a further period of up to thirty six (36) months, reviewable at quarterly intervals; and.
Torfaen: A period of 12 months until the 31.3.2014, with an option for the Authority to extend for a further period of up to thirty six (36) months, reviewable at quarterly intervals.
Community Benefits do not apply to this contract.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/11/2012 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.