Publications Office of the EU
Rinnovazzjoni tal-faċċata tal-Iskola Pestalozzi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Rinnovazzjoni tal-faċċata tal-Iskola Pestalozzi

  • Ippubblikat
    13/08/2025
  • Skadenza
    29/09/2025
  • Aġġudikat
    16/03/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Ettlingen - Justitiariat - Zentrale Vergabestelle
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71240000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
510,277.34 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Vergabe Nr. 2025-039
Deskrizzjoni

Servizzi ta' ppjanar ġenerali li jikkonsistu fl-ippjanar ta' proprjetà Bini, tagħmir tekniku Disinn strutturali u fiżika tal-bini: Ir-raġuni għall-proċedura tal-għoti hija t-tlestija meħtieġa tal-miżuri ta’ rinnovazzjoni effiċjenti fl-użu tal-enerġija fil-Pestalozzischule f’Lindenweg 6 f’76275 Ettlingen. L-ewwel saru rinnovazzjonijiet parzjali b'tiġdid ta' tieqa (li tlesta fl-2017) u r-rinnovazzjoni tas-saqaf (li tlesta fl-2025), sabiex issa għandha ssir rinnovazzjoni effiċjenti fl-użu tal-enerġija tal-faċċati b'żona ta' madwar 2,900 m ².

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.subreport.de/E64872242
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.subreport.de/E64872242
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
1. Zusammensetzung und Erfahrung des vorgesehenen Projektteams
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
510,277.34 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Kuhn und Lehmann Architekten PartGmbB
Indirizz postali:
Belt: Freiburg
Kodiċi postali: 79098
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.