Publications Office of the EU
Preparazzjoni ta' pjastrini u dokumenti tat-trasport għall-konservazzjoni tar-ruttam ta' kwalità għolja tal-MEGARA - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Preparazzjoni ta' pjastrini u dokumenti tat-trasport għall-konservazzjoni tar-ruttam ta' kwalità għolja tal-MEGARA

  • Ippubblikat
    10/11/2025
  • Skadenza
    20/11/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    24/11/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71335000 Studji ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
784,032.06 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

• Il-ħolqien ta’ network ta’ mogħdijiet pedonali u għaċ-ċikliżmu li se jikkontribwixxi għall-konsolidazzjoni u l-espansjoni tal-ispazji ħielsa eżistenti. • L-inkorporazzjoni tas-servizz tal-vetturi eżistenti fir-rinnovazzjonijiet proposti billi jinbidel il-materjal tal-kisi tas-sezzjonijiet tan-netwerk tat-toroq jew tat-toroq rurali inklużi fil-proprjetà mislufa sabiex tiġi delimitata l-firxa tal-interventi. • Il-ħolqien ta’ żoni ta’ tħawwil limitati f’partijiet ewlenin tar-rotta, fejn se jiġu pprovduti punti ta’ waqfien. • Titjib tal-infrastruttura eżistenti tat-toroq għal integrazzjoni produttiva fir-riġenerazzjoni usa’ taż-żona tal-linja ferrovjarja u l-ħolqien ta’ konnessjonijiet vertikali biex jiġi ffaċilitat it-traffiku tal-vetturi matul l-intervent. • Il-ħolqien ta’ punti ta’ qsim f’punti ewlenin għal aċċess mingħajr xkiel minn persuni bil-mixi u t-tgħaqqid ta’ insedjamenti fuq kull naħa tal-linja. • L-inklużjoni ta’ luminarji li jużaw l-enerġija solari għal aċċess sikur għaż-żona ta’ intervent matul is-sigħat ta’ billejl. • L-integrazzjoni ta’ elementi ta’ tagħmir urban, bħall-kmamar tal-għajxien u l-basktijiet tal-iskart billi jinħolqu postijiet ta’ waqfien. • Forniment ta’ tħawwil speċjali f’partijiet maġenb toroq b’livell għoli ta’ traffiku għat-tnaqqis tal-istorbju u l-iżolament viżiv jew għad-dell f’żoni ta’ waqfien. • L-isfruttament tat-tagħmir tal-binarji ferrovjarji u l-oġġetti kostitwenti tiegħu billi jiġu inklużi bħala elementi tal-konfigurazzjoni. • Għażla speċjali ta’ materjali tal-art, skont l-użu bħala mogħdijiet għar-roti, toroq pedonali, żoni ta’ waqfien, eċċ. • Użu mill-ġdid ta’ akkomodazzjoni awżiljarja tul it-tul kollu tal-ferrovija mill-użu awżiljari ta’ spazju għall-ħżin fit-tojlits tal-utenti tar-rotta. • L-inklużjoni ta’ kjoskijiet ta’ divertiment fil-waqfien ta’ postijiet tul ir-rotta kollha, li joffru l-ħajja tul it-tul kollu tagħha. Id-disinn tal-kiosks se jsir b'mod u materjali li ma joffendux l-ambjent naturali iżda fl-istess ħin jiżguraw jiem u sigħat li ma jkunux qed joperaw. Il-mod ta’ operazzjoni huwa s-suġġett ta’ studju ta’ implimentazzjoni tal-proġett.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
www.promitheus.gov.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
www.promitheus.gov.gr
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/11/2025 10:00
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
784,032.06 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.