Publications Office of the EU
Għoti ta’ Appoġġ ta’ Konsulenza lill-Funzjoni ta’ Soluzzjoni għat-Tilwim tat-Tim tal-Kura tal-Klijenti (CCT) tas-CRU - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Għoti ta’ Appoġġ ta’ Konsulenza lill-Funzjoni ta’ Soluzzjoni għat-Tilwim tat-Tim tal-Kura tal-Klijenti (CCT) tas-CRU

  • Aġġudikat
    27/03/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Commission for Regulation of Utilities
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: IE061 Dublin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79342300 Servizzi tal-klijenti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
123,200.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Il-Kummissjoni għar-Regolamentazzjoni tal-Utilitajiet (CRU) hija r-regolatur indipendenti tal-enerġija u tal-ilma tal-Irlanda. Is-CRU għandha firxa wiesgħa ta’ responsabbiltajiet ekonomiċi, ta’ protezzjoni tal-konsumatur u ta’ sikurezza fl-enerġija u fl-ilma. Il-missjoni tas-CRU hija li tipproteġi l-interess pubbliku fl-Ilma, l-Enerġija u s-Sikurezza tal-Enerġija. Ix-xogħol tas-CRU għandu impatt fuq kull dar u negozju Irlandiżi, billi jiżgura provvisti tal-enerġija u tal-ilma sikuri, siguri u sostenibbli bi spiża raġonevoli. It-Tim tal-Kura tal-Klijent (CCT) jinsab fid-diviżjoni tal-Politika u l-Protezzjoni tal-Klijent u Legali tas-CRU. It-tim huwa responsabbli għat-twettiq ta’ żewġ funzjonijiet statutorji ewlenin għas-CRU - Li jipprovdi s-servizz tal-Kummissjoni għas-soluzzjoni tat-tilwim għal tilwim mhux solvut bejn il-klijenti finali u l-fornituri tas-servizzi. Dan l-obbligu huwa stabbilit fit-Taqsima 7 tal-S.I. Nru 463 tal-2011 u t-Taqsima 8 tal-Att dwar is-Servizzi tal-Ilma tal-2014. - Taġixxi bħala punt uniku ta’ kuntatt biex tipprovdi lill-klijenti finali bl-informazzjoni meħtieġa dwar id-drittijiet statutorji tagħhom fir-rigward tal-involviment mal-impriżi tal-enerġija u l-obbligi ta’ dawn l-impriżi, fost affarijiet oħra. Dan l-obbligu huwa stabbilit bis-sħiħ fit-Taqsima 8 tal-S.I. Nru 463 tal-2011. Is-servizzi huma mfittxija primarjament fir-rigward tal-funzjoni tas-soluzzjoni tat-tilwim tat-TDK. Matul l-aħħar sena, is-CCT esperjenza żieda sostanzjali fil-volum ta’ każijiet ta’ lment li waslu mingħand il-klijenti. Dan huwa xprunat minn firxa ta’ fatturi inklużi prezzijiet għoljin tal-enerġija, żviluppi fis-suq tal-enerġija (bħall-kreditu ta’ emerġenza tal-elettriku u appoġġ ġdid għall-mikroġenerazzjoni), sensibilizzazzjoni akbar tal-klijenti dwar is-CRU u s-servizz tagħha għas-soluzzjoni tat-tilwim, u l-mandat dejjem akbar tas-CRU).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: cost
Deskrizzjoni: Tenderers were required to provide a daily rate for each professional grade level proposed based on the notional day requirement.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Quality of Approach to Service Delivery.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Technical Merit of Proposed Resources
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
123,200.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Jack O'Connell
Indirizz postali:
Belt: Cork
Kodiċi postali: T12 H2K7
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.