Publications Office of the EU
il-Polonja-Jaworzno: Xogħol tal-kostruzzjoni għall-impjanti ta’ l-enerġija u l-impjanti tas-sħana - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Jaworzno: Xogħol tal-kostruzzjoni għall-impjanti ta’ l-enerġija u l-impjanti tas-sħana

  • Ippubblikat
    17/03/2016
  • Skadenza
    25/04/2016
  • Aġġudikat
    03/07/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Tauron Wytwarzanie Spółka Akcyjna
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL22A Katowicki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45251000 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-impjanti ta’ l-enerġija u l-impjanti tas-sħana
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
41,000,000.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
29,870,000.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
2016/TW-E01/TW-E01/00323/L
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie oraz kompleksowe wykonanie, uruchomienie, przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji estakad rurociągów, sieci cieplnej i parowej, sieci kablowej oraz magazynu wodoru w ramach projektu Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w TAURON Wytwarzanie S.A.- budowa bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie.
Układ ten powiązany jest z instalacjami znajdującymi się w zakresie nowego bloku i stanowi jego nieodłączną część. Budowa przedmiotowego zadania będzie realizowana przez Wykonawcę etapowo do czasu przejęcia przez Zamawiającego do eksploatacji nowego bloku energetycznego 910 MWe.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
41,000,000.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
29,870,000.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: OMIS Spółka Akcyjna
Indirizz postali: ul. Kołobrzeska 8
Belt: Ostrołęka
Kodiċi postali: 07-401
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.