Publications Office of the EU
Hüübimisanalüsaatorid koos hoolduse, tarvikute ja reaktiividega - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hüübimisanalüsaatorid koos hoolduse, tarvikute ja reaktiividega

  • Ippubblikat
    10/12/2024
  • Skadenza
    27/12/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    27/12/2024
  • Aġġudikat
    21/02/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33100000 Tagħmir mediku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,600,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
281756
Deskrizzjoni

Hanke eesmärk on sõlmida raamleping hüübimisanalüsaatorite, lisaseadmete (sh tarkvaralitsentside, lisamoodulite) ja kaasnevate teenuste (sh remont, hooldus ja koolitus) ning seadme kasutamiseks vajaliku kauba soetamiseks.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7538644/tenders
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7538644/tenders
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/12/2024 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Vaata hanke alusdokumentidest
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 90.0
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Vaata hanke alusdokumentidest
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 1.0
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Vaata hanke alusdokumentidest
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2.0
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Vaata hanke alusdokumentidest
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 1.0
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Vaata hanke alusdokumentidest
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2.0
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Vaata hanke alusdokumentidest
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 4.0
Valur stmat
2,600,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
6,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: aktsiaselts SEMETRON
Indirizz postali:
Belt: Tallinn
Kodiċi postali: 10138
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.