Publications Office of the EU
il-Polonja-Czempiń: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Czempiń: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart

  • Ippubblikat
    27/09/2016
  • Skadenza
    08/11/2016
  • Aġġudikat
    28/12/2016
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Post tax-xerrej
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,293,398.41 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,177,698.70 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
CZO.271.14.2016
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Indirizz postali: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Belt: Czempiń
Kodiċi NUTS: PL41
Kodiċi postali: 64-020
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Indirizz prinċipali: http://www.selekt.czempin.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,293,398.41 PLN
Valur kuntrattwali finali
3,177,698.70 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Szałwiowa 34 A/2
Belt: Plewiska
Kodiċi postali: 62-064
Pajjiż: POL

Isem uffiċjali: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Szałwiowa 34 A/2
Belt: Plewiska
Kodiċi postali: 62-064
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.