Publications Office of the EU
Franza-La Défense: Servizzi ta' gwardji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-La Défense: Servizzi ta' gwardji

  • Ippubblikat
    28/04/2023
  • Skadenza
    15/05/2023
  • Aġġudikat
    18/10/2023
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRY10 Guadeloupe
Post tax-xerrej
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79713000 Servizzi ta' gwardji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,700,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Gardiennage de la centrale de production d’électricité d’EDF PEI Etablissement de Pointe Jarry (GUADELOUPE).
Le Titulaire devra réaliser les prestations de gardiennage et de contrôles d’accès du site 24 x 24 et 7 jours sur 7.
Candidature à déposer en ligne, sur la plateforme web PHA : https://pha2.edf.com

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Indirizz postali: TOUR PB6 20 place de la Défense
Belt: LA DEFENSE
Kodiċi NUTS: FR105
Kodiċi postali: 92050
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: EDF SA Direction des achats Groupe- DOA TPIT – Département Immobilier M Gilles Bonnard
Indirizz prinċipali: http://www.edf.fr
Elettronika permezz ta’:
https://pha2.edf.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,700,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.