Publications Office of the EU
Franza-Saint-Étienne: Xogħol tal-kostruzzjoni għal xogħlijiet ta’ l-inġinerija apparti milli pontijiet, mili, ċmieni ta’ l-arja u passaġġi ta’ taħt l-art - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Saint-Étienne: Xogħol tal-kostruzzjoni għal xogħlijiet ta’ l-inġinerija apparti milli pontijiet, mili, ċmieni ta’ l-arja u passaġġi ta’ taħt l-art

  • Aġġudikat
    11/04/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Département de la Loire
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK25 Loire
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK25 Loire
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45222000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal xogħlijiet ta’ l-inġinerija apparti milli pontijiet, mili, ċmieni ta’ l-arja u passaġġi ta’ taħt l-art
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
93,800.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
18at-Dajsg-1443-O
Deskrizzjoni

La présente consultation est soumise aux dispositions de l'article 42 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015 et de l'article 27 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.
Principales prestations:
Reconstruction du soutènement avec création d'une paroi en béton armé devant le mur restant ancrée dans le sol en place.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
93,800.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Pyramid SARL
Indirizz postali: ZI La Silardière
Belt: Le Chambon-Feugerolles
Kodiċi postali: 42500
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.