Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Prenzlau: Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Prenzlau: Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq

  • Ippubblikat
    07/05/2021
  • Skadenza
    15/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    15/06/2021
  • Aġġudikat
    09/09/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Stadt Prenzlau, Bauverwaltung
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE40I Uckermark
Post tax-xerrej
NUTS code: DE40I Uckermark
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90610000 Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
591,902.02 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
61-21/27 A
Deskrizzjoni

beidseitige maschinelle Reinigung der Fahrbahn inklusive Bustaschen, Verkehrsteiler und Silvesterreinigung

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y6ARCME
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/06/2021 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
591,902.02 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Firma LeLa GmbH
Indirizz postali: Robert-Bosch-Str. 22-24
Belt: Nauen
Kodiċi postali: 14641
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.