Publications Office of the EU
Provvista ta' tagħmir u għodod addizzjonali għall-forestiera - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista ta' tagħmir u għodod addizzjonali għall-forestiera

  • Ippubblikat
    26/08/2025
  • Skadenza
    24/09/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    24/09/2025
  • Aġġudikat
    03/11/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44510000 Għodda
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
821,057.33 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
133,120.00
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
540657
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratt huwa l-provvista ta’ għodod speċjali tal-forestrija, għodod tal-forestrija li jinżammu fl-idejn u tagħmir protettiv u aċċessorji għall-forestiera għall-unitajiet organizzattivi Lesov SR, š.p. għal perjodu ta’ 48 xahar. Is-suġġett tal-kuntratt huwa maqsum fi tliet partijiet: Parti 1: Għodod speċjali tal-forestrija Parti 2: Għodod tal-forestrija li jinżammu fl-idejn Parti 3: Tagħmir protettiv u aċċessorji għall-forestiera. Speċifikazzjoni ulterjuri tas-suġġett tal-kuntratt bil-lott u l-kamp ta’ applikazzjoni tagħhom hija pprovduta fid-dokumenti tal-akkwist.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/540657
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/dokumenty/540657
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/09/2025 08:15
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.