Publications Office of the EU
l-Isvezja-Sollentuna: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Sollentuna: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

  • Ippubblikat
    12/11/2021
  • Skadenza
    09/12/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    10/12/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Sollentuna kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE110 Stockholms län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE110 Stockholms län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
SK2021-0300
Deskrizzjoni

Den här upphandlingen omfattar drift, kapacitets och konsulttjänster för att utveckla och förvalta integrationer för kommunens verksamheter.
Antal integrationer i nuläget uppgår till ca 100 st, se mer i Bilaga 04, Nulägesbeskrivning.
Avtalsvärdet uppskattas till ca 500.000 – 800.000 SEK per år.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Sollentuna kommun
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 212000-0134
Indirizz postali: Sollentuna kommun Turebergs torg 1
Belt: Sollentuna
Kodiċi NUTS: SE110
Kodiċi postali: 191 47
Pajjiż: SWE
Persuna ta' kuntatt: Rezgar Ashnagar
Indirizz prinċipali: http://www.sollentuna.se
Elettronika permezz ta’:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=61833
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/12/2021 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
8,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.