Publications Office of the EU
in-Netherlands-The Hague: Servizzi ta' spezzjoni tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-The Hague: Servizzi ta' spezzjoni tal-bini

  • Ippubblikat
    18/03/2020
  • Skadenza
    28/04/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    28/04/2020
  • Aġġudikat
    10/06/2020
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71315400 Servizzi ta' spezzjoni tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
110.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
201912023
Deskrizzjoni

Om een advies uit te kunnen brengen schakelt de Commissie Mijnbouwschade deskundige opnemers en beoordelaars van schade in, zoals bedoeld in het Besluit, voor opname, bespreking, vaststelling, calculatie en rapportage van de schade. Deze deskundigen dienen de Commissie Mijnbouwschade te adviseren over de op een aanvraag om schadevergoeding te geven advies, mede gelet op de inhoud van het Besluit en de verplichting van de Commissie Mijnbouwschade om overeenkomstig de bepalingen van het civiele aansprakelijkheids- en schadevergoedingsrecht te beslissen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 12024663
Indirizz postali: Prinses Beatrixlaan 2
Belt: Den Haag
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 2595 AL
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Mark Kamminga
Indirizz prinċipali: http://www.rvo.nl
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/b448b742197abd2673c66c16d15fbf9b
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/04/2020 15:02
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
110.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: 10BE bv
Indirizz postali: De Deimten 9 a
Belt: Groningen
Kodiċi postali: 9747 AV
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.