Publications Office of the EU
Il-kunsinna, l-assemblaġġ, l-installazzjoni u l-ikkummissjonar tas-siġġijiet tal-kimoterapija. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-kunsinna, l-assemblaġġ, l-installazzjoni u l-ikkummissjonar tas-siġġijiet tal-kimoterapija.

  • Ippubblikat
    29/08/2025
  • Skadenza
    29/09/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    29/09/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33192210 Imwejjed ta' l-eżaminazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
182,500.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP.220.85.25
Deskrizzjoni

1. Is-suġġett tal-kuntratt huwa: It-twassil, l-assemblaġġ, l-installazzjoni u l-ikkummissjonar ta’ siġġijiet tal-kimoterapija, minn hawn ’il quddiem imsejjaħ “tagħmir”. 2. Id-deskrizzjoni tas-suġġett tal-kuntratt hija inkluża fil-formola “Parametri meħtieġa” (Anness II). 2 għall-SWZ, minn hawn ’il quddiem imsejħa wkoll “FPW”), din il-formola għandha neċessarjament tiġi ppreżentata flimkien mal-formola tal-offerta (Anness II). 1 għall-FTZ, minn hawn ’il quddiem imsejħa wkoll “FO”). 3. L-awtorità kontraenti tirrikjedi li t-tagħmir offrut ikun apparat mediku skont it-tifsira tal-Att dwar l-Apparati Mediċi tas-7 ta’ April 2022 (il-Ġurnal tal-Liġijiet 2022, Nru Ġurnal tal-Liġijiet 2024, punt 1620 kif emendat, minn hawn 'il quddiem: “UoWM”), imqiegħda fis-suq u użata fit-territorju tar-Repubblika tal-Polonja skont id-dispożizzjonijiet fis-seħħ. 4. Il-Parti li tordna skont l-Art. 2 tal-Att dwar l-Akkwist Pubbliku jagħti l-kuntratt f’lottijiet, li kull wieħed minnhom huwa s-suġġett ta’ proċedura separata. 5. L-awtorità kontraenti fi proċedura partikolari ma tippermettix is-sottomissjoni ta’ offerti parzjali. L-ordni tikkonsisti f'kompitu wieħed. Il-proċedura tikkonċerna x-xiri ta’ tip wieħed ta’ tagħmir. 6. L-awtorità kontraenti ma tippermettix li jiġu ppreżentati varjanti.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/09/2025 09:05
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Cena brutto -60%
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: parametry techniczne -35%
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: cost
Deskrizzjoni: okres gwarancji -5%
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
182,500.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.