Publications Office of the EU
il-Polonja-Jaworzno: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ makkinarju - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Jaworzno: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ makkinarju

  • Ippubblikat
    29/04/2022
  • Skadenza
    31/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    31/05/2022
  • Aġġudikat
    26/07/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
TAURON Wytwarzanie S.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Post tax-xerrej
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50530000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ makkinarju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,500,000.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,940,000.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
PZP/TW/01968/2022
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest Remont maszynowni bloku nr 4 w zakresie turbiny 13K225 w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: TAURON Wytwarzanie S.A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: REGON: 276854946
Indirizz postali: ul. Promienna 51
Belt: Jaworzno
Kodiċi NUTS: PL22B
Kodiċi postali: 43-603
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Robert Terka, Natalia Baranek, Katarzyna Michalik, Katarzyna Żurek, Dariusz Witoszek, Marcin Cudak
Indirizz prinċipali: http://www.tauron-wytwarzanie.pl
Elettronika permezz ta’:
https://swoz.tauron.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/05/2022 12:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
6,500,000.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
6,940,000.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.
Indirizz postali: ul. Generała Zygmunta Waltera Jankego 13
Belt: Katowice
Kodiċi postali: 40-615
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.