Publications Office of the EU
il-Polonja-Puławy: Diżil (EN 590) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Puławy: Diżil (EN 590)

  • Ippubblikat
    30/10/2020
  • Skadenza
    02/12/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    02/12/2020
  • Aġġudikat
    21/12/2020
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Miejski Zakład Komunikacji – Puławy Sp. z o. o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL815 Puławski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL815 Puławski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09134220 Diżil (EN 590)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
30,249,882.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
TT/2020/05
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa do stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Sp. z o.o. w Puławach:
1. oleju napędowego standardowego i oleju napędowego o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych w łącznej ilości szacunkowej 6 400 m3;
2. benzyny bezołowiowej 95 w ilości szacunkowej 1 400 m3;
w temperaturze referencyjnej 15 oC.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://mzk-pulawy.logintrade.net
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/12/2020 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
30,249,882.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Orlen Paliwa Sp. z o.o.
Indirizz postali: Widełka 869
Belt: Widełka
Kodiċi postali: 36-145
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.