Publications Office of the EU
SEJĦA GĦALL-OFFERTI ELETTRONIKA MIFTUĦA EWROPEA GĦALL-GĦOTI TA’ SERVIZZI TA’ TRATTAMENT U RKUPRU TAL-ISKART MUNIĊIPALI MHUX DIFFERENZJATI CER 200301. l-AJRUPORT TA’ FIUMICINO LEONARDO DA VINCI U L-AJRUPORT TA’ CIAMPINO G.B. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

SEJĦA GĦALL-OFFERTI ELETTRONIKA MIFTUĦA EWROPEA GĦALL-GĦOTI TA’ SERVIZZI TA’ TRATTAMENT U RKUPRU TAL-ISKART MUNIĊIPALI MHUX DIFFERENZJATI CER 200301. l-AJRUPORT TA’ FIUMICINO LEONARDO DA VINCI U L-AJRUPORT TA’ CIAMPINO G.B.

  • Ippubblikat
    13/05/2024
  • Skadenza
    14/06/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    14/06/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Aeroporti di roma S.p.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,445,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

SEJĦA GĦALL-OFFERTI ELETTRONIKA MIFTUĦA EWROPEA GĦALL-GĦOTI TA’ SERVIZZI TA’ TRATTAMENT U RKUPRU TAL-ISKART MUNIĊIPALI MHUX DIFFERENZJATI CER 200301. l-AJRUPORT TA’ FIUMICINO LEONARDO DA VINCI U L-AJRUPORT TA’ CIAMPINO G.B.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.sg.adr.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://www.sg.adr.it
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/06/2024 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Come previsto nel Disciplinare di gara
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
2,445,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.