Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

  • Ippubblikat
    19/02/2024
  • Skadenza
    18/03/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    27/03/2024
  • Aġġudikat
    06/06/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79417000 Servizzi ta' konsulenza dwar is-sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
330,578.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2474/2024
Deskrizzjoni

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
required
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/03/2024 14:18
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Aumento funcionalidades y Equipamiento.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 35
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Horas de formación adicional.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: INCLUSIÓN DE SOPORTE (24X7X365) Sobre el SIEM .
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Precio oferta.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Memoria Descriptiva.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 45
Valur stmat
330,578.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Servicios Microinformática SA
Indirizz postali:
Belt: LLEIDA
Kodiċi postali: 25003
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.