Publications Office of the EU
il-Polonja-Wroclaw: Apparat għall-użu fil-bjar taż-żejt - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Wroclaw: Apparat għall-użu fil-bjar taż-żejt

  • Ippubblikat
    20/03/2018
  • Skadenza
    27/04/2018
  • Ikkanċellat
    26/06/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Politechnika Wrocławska
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Post tax-xerrej
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
43136000 Apparat għall-użu fil-bjar taż-żejt
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
12,915.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP/BZP/070/2018
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyposażenia do Laboratorium technik modelowania w górnictwie (Pracownia Dolnośląskiego Centrum Badań Reologicznych Skał) w ramach projektu „Kompleks GEO-3EM – Energia Ekologia Edukacja” - 2 zadania.
1) Zadanie nr 1: wiertnica
2) Zadanie nr 2: przecinarko-szlifierka

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Politechnika Wrocławska
Indirizz postali: Wybrzeże Wyspiańskiego 27
Belt: Wrocław
Kodiċi NUTS: PL514
Kodiċi postali: 50-370
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Ewa Modlinger, Biuro Zamówień Publicznych Politechniki Wrocławskiej, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, bud. A5, pokój 409
Indirizz prinċipali: http://przetargi.pwr.edu.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/04/2018 11:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.