Publications Office of the EU
il-Polonja-Bolesławiec: Servizzi tal-manutenzjoni ta' parki tas-siġar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Bolesławiec: Servizzi tal-manutenzjoni ta' parki tas-siġar

  • Ippubblikat
    23/07/2013
  • Skadenza
    29/08/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    29/08/2013
  • Aġġudikat
    30/09/2013
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77313000 Servizzi tal-manutenzjoni ta' parki tas-siġar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,160,833.25 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
13-380082-001
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie terenów zieleni w Bolesławcu, utrzymanie plant miejskich oraz 7 zapleczy przyrynkowych.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/08/2013 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,160,833.25 PLN
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Zieleń-Plan Zbigniew Wolański
Indirizz postali: Kościuszki 27
Belt: Bolesławiec
Kodiċi postali: 59-700
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.