Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Hradec Králové: Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Hradec Králové: Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif

  • Ippubblikat
    05/03/2021
  • Skadenza
    06/04/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    06/04/2021
  • Aġġudikat
    16/06/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Královéhradecký kraj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39000000 Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,434,598.02 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
498,415.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
CIRI/2021/124
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a instalace nábytku dle technické specifikace předložené zadavatelem a poskytnutí souvisejících služeb a dodávek v rámci realizace projektu Transformace ÚSP pro mládež Kvasiny - rekonstrukce objektu v lokalitě Kostelec nad Orlicí 3. Zadavatel preferuje dodávku nábytku, při jehož výrobě byly využity materiály šetrné k životnímu prostředí.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://zakazky.cenakhk.cz/contract_display_7472.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/04/2021 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,434,598.02 CZK
Valur kuntrattwali finali
498,415.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Langer interiéry, s.r.o.
Indirizz postali: Čechova 672
Belt: Blatná
Kodiċi postali: 388 01
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.