Publications Office of the EU
Detezzjoni u Rispons Ġestiti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Detezzjoni u Rispons Ġestiti

  • Ippubblikat
    01/07/2024
  • Skadenza
    18/07/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    18/07/2024
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Veiligheidsregio Utrecht
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: NL310 Utrecht
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
24.0000912
Deskrizzjoni

L-Awtorità Kontraenti tixtieq tikkonkludi Ftehim ma’ Kuntrattur li jidentifika u jwaqqaf 24x7 theddid u attakki diġitali diretti lejn il-VRU, kemm minn ġewwa kif ukoll minn barra l-organizzazzjoni, fi stadju bikri. Il-ftehim jappoġġa l-għan ġenerali li tiżdied iċ-ċibersigurtà tal-VRU għal livell ogħla u b’hekk tissaħħaħ il-kontinwità tal-organizzazzjoni. Il-kamp ta' applikazzjoni tas-servizz jikkonsisti minn: ▪ Servizzi bażiċi tal-MDR; ▪ Servizzi ta' onboarding; u ▪ Servizzi addizzjonali. EUR 1.260.000 (abbażi tal-ammont massimu ta’ 7 snin)

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/07/2024 12:05
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kennisontwikkeling en dreigingsinformatie
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.