Publications Office of the EU
il-Polonja-Poznań: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Poznań: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter

  • Ippubblikat
    24/05/2023
  • Skadenza
    28/06/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    28/06/2023
  • Aġġudikat
    30/08/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
284,552.84 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
199,500.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP/2029/D/23
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa laptopów dla jednostek UAM na okres 12 miesięcy, z prawem opcji, z możliwością przedłużenia o 12 miesięcy, gdzie:
a) W ramach zamówienia podstawowego:
70 szt. laptopów (70% maksymalnej wartości brutto umowy)
b) W ramach zamówienia opcjonalnego:
30 szt. laptopów (pozostałe 30 % maksymalnej wartości brutto umowy)
Laptopy dostarczane będą partiami (w formie zamówień częściowych) w zależności od potrzeb Zamawiającego. Cena oferty musi obejmować również transport - dostawę zamówień cząstkowych do poszczególnych jednostek organizacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, każdorazowo wskazywanych przez Zamawiającego. Pod pojęciem dostawa Zamawiający rozumie sprzedaż i dostarczenie sprzętu do użytkownika.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 7770006350
Indirizz postali: ul. H. Wieniawskiego 1
Belt: Poznań
Kodiċi NUTS: PL415
Kodiċi postali: 61-712
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Alicja Bemowicz
Indirizz prinċipali: www.amu.edu.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/06/2023 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
284,552.84 PLN
Valur kuntrattwali finali
199,500.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Suntar Sp. z o.o.
Indirizz postali:
Belt: Tarnów
Kodiċi postali:
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.