Publications Office of the EU
Franza-Pariġi: Servizzi ta' konsulenza dwar l-irkupru tal-hardware fil-każ ta' disastru - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Pariġi: Servizzi ta' konsulenza dwar l-irkupru tal-hardware fil-każ ta' disastru

  • Ippubblikat
    12/12/2018
  • Skadenza
    17/01/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    18/01/2019
  • Aġġudikat
    08/03/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Paris Habitat — OPH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR10 Île de France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72120000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-irkupru tal-hardware fil-każ ta' disastru
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,225,600.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018/251
Deskrizzjoni

Les prestations de support applicatif (lot 1) seront menées dans les équipes de support N1 ou N2 de Paris Habitat en charge des incidents et demandes sur les applicatifs. Les objectifs sont de qualifier les incidents internes, les résoudre ou les orienter vers le N2 en fonction de la nature de l'incident. Les objectifs pour le N2 sont d'analyser les incidents par rapport à l'ensemble du contexte et de résoudre l'incident en relation avec les experts N3 et avec les utilisateurs.
Les prestations de gestion de projet (lot 2) seront menées dans les équipes de support N2 et N3 de Paris Habitat. Les objectifs de ces prestations sont de piloter des projets, des évolutions ou de contribuer à l'animation du support afin d'assurer la bonne prise en compte des priorités des métiers.
Ces prestations sont centrées sur les principaux applicatifs de Paris Habitat Ikos et DCRM.
Les prestations seront commandées sous la forme d'unité d'œuvre définie au CCP.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://marches-publics.parishabitatoph.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/01/2019 00:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.