Publications Office of the EU
id-Danimarka-Frederikshavn: Servizzi ta' l-istħarriġ tad-drenaġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

id-Danimarka-Frederikshavn: Servizzi ta' l-istħarriġ tad-drenaġġ

  • Ippubblikat
    08/12/2017
  • Skadenza
    09/01/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    09/01/2018
  • Aġġudikat
    02/02/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Frederikshavn Spildevand A/S
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK050 Nordjylland
Post tax-xerrej
NUTS code: DK050 Nordjylland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90491000 Servizzi ta' l-istħarriġ tad-drenaġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,704,000.00 DKK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Rammeaftalen omfatter opgaver inden for spuling, TV-inspektion, brøndinspektion og opmåling, som udføres i forbindelse med inspektioner af kloakker i Frederikshavn Kommune.
Følgende opgavetyper er omfattet af rammeaftalen:
— Spuling og TV-inspektion af hovedledninger og stikledninger,
— Brøndrapportering,
— Brøndopmåling.
Der indgås én rammeaftale med én entreprenør.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: NIRAS A/S
Belt: Aalborg
Kodiċi NUTS: DK05
Pajjiż: DNK
Persuna ta' kuntatt: Jannie Weje Stepien
Indirizz prinċipali: www.niras.dk
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/01/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,704,000.00 DKK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Leif M. Jensen
Indirizz postali:
Belt: Vejle
Kodiċi postali:
Pajjiż: DNK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.